40′ Minut
Dariusz Kokociński – Biegam od 2013 roku. Moją pasją są górskie biegi ultramaratońskie. Lubię pomagać innym zawodnikom w osiąganiu zamierzonych celów jako pacemaker, prowadziłem już kilka maratonów i krótszych dystansów,w tym kilka razy podczas Biegu Westerplatte. Dla mnie to świetny trening i satysfakcja na mecie. Życiówka w maratonie 2:57:20.
Marcin Kulczyk – Po raz kolejny poprowadzę grupę podczas Biegu Westerplatte. Kiedy nie biegam dla siebie to przyjemność sprawia mi pomaganie innym w osiągnięciu założonych czasów. Zapraszam wszystkich chętnych, by powalczyć o barierę 40 min to tylko liczba, a ze mną czas szybko minie.
45′ Minut
Daniel Penk – Mieszkam w Gdańsku, gdzie na co dzień jestem specjalistą od sieci komputerowych, a po pracy pasjonatem turystyki biegowej. Wierzę, że to co w bieganiu najlepsze jeszcze przede mną. Fascynuje mnie Dania, uwielbiam podróże, które łączę z rekreacyjnym bieganiem.
Paweł Szulwach – Biegam od ponad 10 lat. Ukończyłem ponad 100 biegów na dystansie od 42,195 km do 185 km. Największy miesięczny przebieg to 1122,22 km ustanowiony w lipcu 2019. Ulubione dystanse, to te dłuższe niż maraton. Moja biegowa zasada, to im dłużej, tym lepiej!
50′ Minut
Zibi Jakubek – Biegam już ładnych kilka lat, zaliczyłem ponad 10 biegów z balonami od 10km przez półmaraton do maratonu włącznie… Już od wielu lat prowadzę grupę na biegu Westerplatte na 50′. Moja życiówka na 10km to 40:47 min.
Beata Bogdanowicz – Biegam od kilku ładnych lat. Uwielbiam długie dystanse, biegi ultra. Najchętniej hasam po leśnych duktach. Życiówka na 10 km 44:26.
55′ Minut
Agnieszka Machalica – Fanka długiego, trailowego biegania, choć nie pogardzi też twardszym podłożem. Motywowanie i wspieranie innych szlifuje od lat na cotygodniowych parkrunach.
Jacek Nuż – Biegam od 10 lat, szczególnie po ścieżkach leśnych i górskich. Chętnie służę pomocą wszystkim którzy zaczynają przygodę z bieganiem, doświadczeniem zebranym na licznych startach w zawodach o różnej skali trudności.
60′ Minut
Paweł Szwed – jestem biegaczem, który chętnie porozmawia w czasie biegu na różne ciekawe tematy. W swoich startach przemierzam różne odcinki od 5 do 105 km. Moje motto to, „Czym gorzej tym lepiej”. Po raz kolejny będę pacemakerem podczas Biegu Westerplatte,
Zbyszek Korduła – wielokrotny pacemaker na gdańskich biegach, specjalista od znajomości nawierzchni drogowych i pomiarów. Rekordzista pod względem ilości ukończonych biegów parkrun w Polsce.
65′ Minut
Paweł Marcinko – Będę ponownie „zającem” na Biegu Westerplatte. Moja przygoda z bieganiem zaczęła się dobrych kilka lat temu, kiedy w domu pojawił się pies. Wymagał on czegoś więcej, niż zwykłych spacerów po osiedlu. I tak się zaczęło, treningi biegowe, starty w dogtrekkingach, czyli biegach na orientację z psem, dalej w biegach ulicznych i przełajowych. I tak do dzisiaj. Od kilku lat wielką satysfakcję i przyjemność sprawia mi prowadzenie grup jako „pacemaker”. Życiówka: 00:47:50
Joanna Sawczuk – Jak ja nie lubiłam biegać! To zaczęło się zmieniać dobrych kilka lat temu i trwa do dziś. W tym czasie startowałam w kilkudziesięciu biegach na 5 i 10 km, połówkach i maratonie. Mam ogromną frajdę za każdym razem, gdy wbiegam na metę ale najwięcej satysfakcji daje mi kontakt z mega fajnymi ludźmi. A teraz z radością będę Waszym „zającem”.
70′ Minut
Agnieszka Tomaszewska – Biegam od 2014 r., od początku swoją przygodę z bieganiem związałam z fantastyczną Grupą Trójmiasto i biegam w barwach GT. Byłam już wielokrotnie pacemakerem, również podczas Biegu Westerplatte. Moja życiówka na 10 km to 43:57.
Ewa Kulczyk – Bieganie daje mi wolność, nikt nie zmusza mnie to tego wysiłku. Uwielbiam odkrywać kolejne miejsca, poznawać ludzi i przede wszystkim czerpać radość z tego. Mój cel na 61. Bieg Westerplatte to na pewno dobrze się bawić. Już tradycyjnie pobiegnę z balonikiem na plecach i pomogę biegaczom osiągnąć wymarzony cel.